48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

O firmie

Jesteś tutaj

 

Firma DANDAV istnieje od 1991 roku. Zaczynaliśmy jako niewielka firma rodzinna. Do dziś zachowaliśmy ten charakter, choć w "firmowej rodzinie" jest już nas około 100 osób. Połowa z nas zajmuje się produkcją, a druga połowa świadczeniem usług.

Główny profil naszej działalności to realizacja indywidualnych projektów związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi.

Przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie realizując projekty na południu Polski. Potem ruszyliśmy na podbój stolicy i Europy, pracując na budowach coraz większych obiektów. Osobistym zaangażowaniem, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, dobierając najlepszych dostawców, zapracowaliśmy na opinię, że DANDAV to wiarygodna i sprawdzona marka. Dziś nasze realizacje znają mieszkańcy wielu europejskich państw, zwłaszcza Czesi, gdzie funkcjonuje nasz oddział.

Doświadczenie i zaangażowanie pracowników, nowoczesny park maszynowy (w tym m.in. własna lakiernia proszkowa, sterowana numerycznie linia do gięcia profili), doskonale zorganizowana logistyka, pozwalają nam oferować produkty i usługi w konkurencyjnych cenach i realizować je w krótkich terminach. Spełniamy wymogi formalno-prawne oraz najwyższe standardy organizacyjne i techniczne obowiązujące w większości europejskich krajów. Pracujemy wszędzie tam, gdzie wymagane jest doświadczenie i solidność w połączeniu z innowacyjnością.

Wiele projektów realizujemy ze znanymi i cenionymi architektami, którzy wielokrotnie przekonali się, że potrafimy sprostać ich oryginalnym pomysłom, znaleźć rozwiązanie, którego nie dostrzegli konkurenci.

Z jednakową uwagą i solidnością podchodzimy do wszystkich zleceń, bez względu na ich wartość i wielkość elementów. Każdemu z naszych Klientów proponujemy nowoczesne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Nasze wyroby posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, wykonane są z materiałów najwyższej jakości pochodzących od renomowanych europejskich producentów.

Państwa potrzeby i oczekiwania są wyzwaniami, z którymi z przyjemnością się zmierzymy, znajdziemy rozwiązanie optymalne pod względem możliwości wykonawczych i kosztów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.