48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Aluminiowo-szklane pergole

Jesteś tutaj

Korzystając z doświadczenia zdobytego w wielu branżach, zarówno budowlanych, jak i deweloperskich, firma Dandav przygotowała produkt szklanych pergoli, dedykowanych dla obiektów komercyjnych, restauracyjnych oraz w zabudowach przydomowych.

Szklane pergole Dandav

Całość prac projektowych została wykonana przez Dandav, przy zastosowaniu indywidulanego rozwiązania, wraz z indywidualnymi rozwiązaniami fundamentowania.
Zdjęcia przedstawiają spersonalizowany wzór, wykonany dla jednego z największych developerów w Polsce. Podczas realizacji zastosowano dedykowane szklenia dachowe o odpowiedniej nośności, wraz z zabezpieczeniami, które chronią użytkowników szklanej pergoli. W pergolach tych wykorzystano połączenie systemów aluminiowych f. Aluprof oraz Dandav Glass Wall, natomiast szklenia zewnętrzne o odpowiedniej, bezpiecznej grubości, zamontowano w ścianach składano-przesuwnych oraz w ścianach stałych.
Zadbaliśmy również, aby wykonane konstrukcje stalowe zostały w pełni zabezpieczone antykorozyjnie, również z wykorzystaniem powłok lakierniczych. Zabezpieczenia wykonane zostały we własnych malarniach proszkowych Dandav. Dzięki temu aluminiowo-szklane pergole są niezwykle wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Rozwiązanie to polecamy wszystkim, którzy szukają nowoczesnych i funkcjonalnych pergoli do domu, restauracji i innych obiektów.