48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Dandav z nową aprobatą techniczną ITB dla DANDAV GLASS WALL!

Jesteś tutaj

W grudniu 2016 r. firma Dandav otrzymała aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej pod nazwą: Drzwi wewnętrzne i zestaw wyrobów do wykonywania ścian działowych systemu DANDAV GALSS WALL AT-15-9195/2016.
Dandav, w czasie przeszło 25. letniej historii firmy stał się jednym z wiodących w Polsce producentów witryn sklepowych, balustrad i krat rolowanych oraz zdobył w tym czasie ogromne doświadczenie. Wyróżnić należy system profili GLASS WALL, czy okucia najwyższej jakości, w których wykorzystywany jest innowacyjny, zintegrowany samozamykacz, który firma Dandav wprowadziła na polski rynek jako pierwsza.
Profile DANDAV GLASS WALL zastosować można w każdej dziedzinie budownictwa, a klient otrzymuje przede wszystkim pewność, że zakupiony produkt spełnia standardy, założenia wytrzymałościowe oraz jakościowe i estetyczne. Profile DANDAV GLASS WALL są nieocenione przy budowie ścian szklanych do wysokości 5000 mm (szkło hartowane 12mm) oraz drzwi o wymiarach skrzydła 1200x3500 mm (bez ościeżnicy) lub ścian do wysokości 3000 mm z wykorzystaniem szkła hartowanego 10 mm.
Profile DANDAV GLASS WALL zostały przebadane przez ITB. Istotne jest to, że system GLASS WALL spełnia warunki techniczne opisane w szeregu Polskich Norm oraz norm ETAG i może być stosowany w obiektach komercyjnych.