48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Remodeling witryn sklepowych

Jesteś tutaj

Aby przyciągnąć uwagę klientów i odświeżyć witrynę w centrum handlowym, wystarczy zmienić kolor obudowy portalu. Przekonaj się, dlaczego warto sięgnąć po to efektowne, proste i szybkie rozwiązanie.

Remodeling witryn sklepowych – nowy kolor obudowy witryny

Obudowy profili witryn wykonujemy zwykle z blachy nierdzewnej inox szczotkowanej lub polerowanej, rzadziej z płyt kompozytowych np. dibond. Można również przeprowadzić remodeling witryny sklepowej, nakładając na profile obudowy z blachy lakierowanej według palety RAL. Tę metodę stosujemy szczególnie w przypadku profili aluminiowych, których nie można malować. Obudowując profile aluminiowe i słupki żaluzji lub portal, w którym żaluzja rolowana jest usytuowana, zyskujemy nowy look sklepu bez konieczności jego zamykania na czas remontu i wymiany witryny. Oszczędzamy zatem koszty i czas. Jest to również rozwiązanie ekologicznie, nie generujemy odpadów materiałów budowlanych, a witryna zyskuje drugie życie.

Remodeling witryny sklepowej a marketing sklepu

Witryna sklepowa jest wizytówką sklepu – dobrze zaprojektowana witryna może zachęcić wielu niezdecydowanych, potencjalnych klientów do odwiedzenia miejsca, do którego wcześniej nie planowali wejść. Wystrój wystawy sklepowej należy dostosować do branży, sezonu i charakteru konkretnego miejsca. Remodeling witryny sklepowej, jaki przeprowadzamy u naszych klientów, pozwala nie tylko odświeżyć jej wygląd, ale także przeprowadzić sprawną akcję marketingową. Jest więc szansą na połączenie kilku celów jednocześnie.

Z całą pewnością remodeling sklepowej witryny jest najlepszym rozwiązaniem, gdy zależy nam na zmianie wyglądu bez konieczności przeprowadzania remontu w sklepie.