48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Oferta

Jesteś tutaj

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, wsłuchując się w opinie Klientów, stworzyliśmy ofertę, której filarami są najwyższej jakości produkty i rzetelne, solidne usługi. Profesjonalnie i z entuzjazmem pomagamy naszym Klientom w doborze najlepszych dla nich rozwiązań.

Wszystkie produkowane przez nas elementy przygotowujemy do montażu i pakujemy do transportu ściśle wg oczekiwań zamawiającego, tak, by ich rozpakowanie i zainstalowanie sprawiało, jak najmniej kłopotów. Doskonale rozwinięta logistyka pozwala nam na dostarczanie naszych wyrobów na miejsce montażu szybko i bezpiecznie, niezależnie od tego, gdzie ma się on odbyć.

Dysponujemy również ekipą profesjonalnych montażystów, którzy zajmują się montażem wytwarzanych przez nas wyrobów. Klient sprawdza jedynie postęp i jakość prac, dokonuje ich ostatecznego odbioru.

Elastyczność w podejściu do oczekiwań kontrahentów, wieloletnie doświadczenie w realizowaniu nawet bardzo skomplikowanych projektów sprawiają, że są nam powierzane do realizacji największe i najbardziej prestiżowe kontrakty.