48 12 281 74 74 info@dandav.com.pl

Serwis

Jesteś tutaj

Nasze wyroby spełniają wyśrubowane standardy międzynarodowe i normy Unii Europejskiej. Powstają z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i w najwyższych reżimach jakościowych, czego potwierdzeniem są liczne atesty, certyfikaty i inne dokumenty poświadczające ich jakość, walory użytkowe i bezpieczeństwo.

Dodatkowo, dbając o zadowolenie naszych klientów, zapewniamy niezbędną pomoc, przeszkolenie i wsparcie serwisowe (gwarancyjne oraz pogwarancyjne) dotyczące oferowanych przez nas wyrobów. Chętnie służymy radami w zakresie utrzymania ich w czystości, okresowej konserwacji i usuwania drobnych awarii. W poważniejszych przypadkach oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wykwalifikowaną ekipę serwisową, która profesjonalnie przywróci pełną sprawność uszkodzonych urządzeń.

Każdy z naszych Klientów ma pewność, że po zamontowaniu naszych wyrobów nie zostanie sam z problemami, które ewentualnie pojawią się w trakcie eksploatacji. Zapewniamy bowiem fachowe doradztwo i kompleksową obsługę posprzedażową.

W zakładce Do Pobrania znajdą Państwo instrukcje konserwacji naszych wyrobów.